animaceanimaceanimaceanimace
PLZEŇSKÁ OBLAST ČESKÉ JEZDECKÉ FEDERACE
Drobečková navigace

ÚVOD > AKTUALITY > Informace z jednání OV ZČO ČJF

Informace z jednání OV ZČO ČJFDatum konání:
8.8.2014

Vážené dámy, vážení pánové, milí členové Západočeské oblasti,

Obracíme se především na pořadatele jezdeckých závodů v naší oblasti. Na jedné ze svých schůzi rozhodl OV dne 11.března 2014 o tom, že od letošního roku bude zpoplatněno zapůjčování oblastních fotobuněk pořadatelům závodů a to částkou 500,- Kč za 1 den. Důvodem je především získání částky, potřebné k zakoupení fotobuněk nových, protože ty stávající již pomalu dosluhují. A s ohledem na očekávaný vývoj financování ČJF se dalo tušit, že je tento krok oprávněný. Bohužel však řada pořadatelů tento poplatek nehradí a jedná se již celkem o několikatisícové částky. Ty bude OV samozřejmě později uplatňovat. Žádáme ty pořadatele, kteří ještě poplatek za zapůjčení fotobuněk neuhradili, aby tak obratem učinili. Kdo a kolik vlastně dluží, tak to Vám rád sdělí oblastní sekretář Ing. Jan Paleček.

A abychom Vám ještě vysvětlili proč vlastně k takovým rozhodnutím dochází, informujeme Vás tímto o následující, podle našeho mínění poměrně nemilé skutečnosti. Dle aktuálně nově platné legislativy Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Vlády ČR můžou v následujících letech čerpat státní podporu formou dotací jen ty sportovní svazy, které od svých členů vybírají každoročně členský příspěvek. A to u dětí minimálně ve výši 100,- Kč ročně a u dospělých minimálně 500,- Kč ročně. A to Česká jezdecká federace bohužel nesplňuje!! Toto rozhodnutí někteří členové OV dříve očekávali plně v souladu s dosavadním ekonomickým vývojem a i proto jsme chtěli zavedení členských příspěvků v jiné výši, stejně jako zavedení dalších poplatků v rámci ČJF. Plně chápeme, že je to pro řadu lidí velmi diskutabilní záležitost, nicméně čas ukazuje potřebu takového jednání. Nejen, že již byly v letošním roce kráceny dotace od MŠMT pro ČJF, ale ještě přichází tato nová legislativa a je víc než jasné, co bude muset následovat!! Pokud ČJF přijde o státní dotace na některé svoje programy, bude to velmi citelná ztráta. Zda se tak skutečně stane i pro rok 2015, to bude teprve vyjasněno.Jisté je ale jedno – velmi brzy bude muset dojít k zásadní změně financování celé ČJF.

Dámy a pánové, prosíme Vás zdvořile o uhrazení dlužných částek za zapůjčení fotobuněk a všechny naše členy také žádáme, sledujte pozorně dění nejen v naší oblasti, ale i v rámci celé ČJF. Jsme přesvědčeni, že musí dojít k rychlému jednání VV a Rady ČJF pro zajištění finanční budoucnosti našeho sportovního svazu.

Za OV ZČO ČJF
Martin Pecka


Menu

FORMULÁŘE

Formulář pro kvalifikaci na MČR 2024 ZDE

DROBNÁ UPOZORNĚNÍ

 Navštivte web ČJF
sekce Plzeňská oblast

ZZVJ TERMÍNY 2024

----- -----
----- -----
----- -----
----- -----
----- -----
----- -----
   
Více info ZDE
 

PODPORA Z PROSTŘEDKŮ PO

Podpora z prostředků Plzeňské oblasti pro rok 2024

Příspěvky PO 2024 ke stažení

REKLAMA NA TOMTO WEBU

Plzeňská oblast nabízí inzertní prostor na tomto webu. Výtěžek z těchto prostředků je určen na podporu dětí a mládeže v Plzeňské oblasti. Stáhněte si podmínky pro reklamu na tomto webu.
 
Klikněte pro více informací
Reklama na webu PO.pdf

POZVÁNKY, AKCE, TIPY

Organizujete v naší oblasti nějakou zajímavou jezdeckou akci pod hlavičkou ČJF? Pak nám pošlete pozvánku nebo článek (fotografie), rádi vše zajímavé o akcích kolem koní v naší oblasti zveřejníme.
 
palecek.jan@tiscali.cz
admin

SPOLUPRACUJEME

Patricie Mazuchová, Photography
 
http://pm-foto.webnode.cz/

 FACEBOOK

 Facebook_New_Logo_(2015).svg.png

KALENDÁŘ PO ČJF - 2024

Oficiální kalendář závodů naleznete v systému JIS. Odkaz níže.

Oficiální kalendář ČJF (JIS)

PLZEŇSKÁ JUMP TOUR 2024

Seriál je společným projektem ČJF a pořadatelů závodů v Plzeňské oblasti ČJF. Cílem tohoto seriálu kvalifikačních kol a jednoho finále je zvýšení atraktivity parkurového ježdění v rámci Plzeňské oblasti ČJF. Dále jen PJT.
PJT 2024
archiv  2023 2022 2021 2020
2019 2018 2017 2016
2015 2014 2013 2012

PLZEŇSKÁ DRESSAGE TOUR 2023

Seriál je společným projektem ČJF a pořadatelů drezurních závodů v Plzeňské oblasti České jezdecké federace. Cílem tohoto seriálu kvalifikačních kol a jednoho finále je zvýšení atraktivity drezurního ježdění v rámci Plzeňské oblasti ČJF.
PDT 2023
archiv  2022 2021 2020 2019
  2018 2017 2016 2015
  2014      

KLATOVSKÝ POHÁR ARCHIV

Klatovský pohár pořádá JK Klatovy Luby. Je určen pro děti, juniory a mladé jezdce Plzeňské jezdecké oblasti. Do poháru budou zahrnuty výsledky ze všech jezdeckých skokových závodů, pořádaných TJ JK Klatovy Luby. Tyto závody budou pořádány na pískovém kolbišti v Klatovech.
archiv  2021 2020 2019 2018
2017 2016 2015 2014
2013 2012    
Stránka České Jezdecké Federace, Plzeňské oblasti. Informace o pořádání jezdeckých akcí, závodů, hobby závodů.