animaceanimaceanimaceanimaceanimaceanimaceanimace
PLZEŇSKÁ OBLAST ČESKÉ JEZDECKÉ FEDERACE
Drobečková navigace

ÚVOD > AKTUALITY > Informace z jednání OV ZČO ČJF

Informace z jednání OV ZČO ČJFDatum konání:
8.8.2014

Vážené dámy, vážení pánové, milí členové Západočeské oblasti,

Obracíme se především na pořadatele jezdeckých závodů v naší oblasti. Na jedné ze svých schůzi rozhodl OV dne 11.března 2014 o tom, že od letošního roku bude zpoplatněno zapůjčování oblastních fotobuněk pořadatelům závodů a to částkou 500,- Kč za 1 den. Důvodem je především získání částky, potřebné k zakoupení fotobuněk nových, protože ty stávající již pomalu dosluhují. A s ohledem na očekávaný vývoj financování ČJF se dalo tušit, že je tento krok oprávněný. Bohužel však řada pořadatelů tento poplatek nehradí a jedná se již celkem o několikatisícové částky. Ty bude OV samozřejmě později uplatňovat. Žádáme ty pořadatele, kteří ještě poplatek za zapůjčení fotobuněk neuhradili, aby tak obratem učinili. Kdo a kolik vlastně dluží, tak to Vám rád sdělí oblastní sekretář Ing. Jan Paleček.

A abychom Vám ještě vysvětlili proč vlastně k takovým rozhodnutím dochází, informujeme Vás tímto o následující, podle našeho mínění poměrně nemilé skutečnosti. Dle aktuálně nově platné legislativy Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Vlády ČR můžou v následujících letech čerpat státní podporu formou dotací jen ty sportovní svazy, které od svých členů vybírají každoročně členský příspěvek. A to u dětí minimálně ve výši 100,- Kč ročně a u dospělých minimálně 500,- Kč ročně. A to Česká jezdecká federace bohužel nesplňuje!! Toto rozhodnutí někteří členové OV dříve očekávali plně v souladu s dosavadním ekonomickým vývojem a i proto jsme chtěli zavedení členských příspěvků v jiné výši, stejně jako zavedení dalších poplatků v rámci ČJF. Plně chápeme, že je to pro řadu lidí velmi diskutabilní záležitost, nicméně čas ukazuje potřebu takového jednání. Nejen, že již byly v letošním roce kráceny dotace od MŠMT pro ČJF, ale ještě přichází tato nová legislativa a je víc než jasné, co bude muset následovat!! Pokud ČJF přijde o státní dotace na některé svoje programy, bude to velmi citelná ztráta. Zda se tak skutečně stane i pro rok 2015, to bude teprve vyjasněno.Jisté je ale jedno – velmi brzy bude muset dojít k zásadní změně financování celé ČJF.

Dámy a pánové, prosíme Vás zdvořile o uhrazení dlužných částek za zapůjčení fotobuněk a všechny naše členy také žádáme, sledujte pozorně dění nejen v naší oblasti, ale i v rámci celé ČJF. Jsme přesvědčeni, že musí dojít k rychlému jednání VV a Rady ČJF pro zajištění finanční budoucnosti našeho sportovního svazu.

Za OV ZČO ČJF
Martin Pecka


Menu

DROBNÁ UPOZORNĚNÍ

Vložena výsledky PJT a KP

KALENDÁŘ PO - 2018

V sekci "Kalendář" je vložen aktualizovaný přehled závodů a ostatních akcí na rok 2018.

Připravujeme

Oficiální kalendář ČJF (JIS)

archiv  2016 2015 2014 2013
2012      

ZZVJ TERMÍNY 2018

24. 3. 2018 Krutěnice
15. 4. 2018 Svržno(vytrvalost)
26. 5. 2018 Plzeň-Bory
13.10.2018 Svržno(vytrvalost)
Více info ZDE

POPDPORA Z PROSTŘEDKŮ PO

Připravujeme

Podpora z prostředků Plzeňské oblasti pro rok 2018.

Příspěvky PO 2018 ke stažení

REKLAMA NA TOMTO WEBU

Plzeňská oblast nabízí inzertní prostor na tomto webu. Výtěžek z těchto prostředků je určen na podporu dětí a mládeže v Západočeské oblasti. Stáhněte si nové podmínky pro rok 2017.
Klikněte pro více informací
Reklama na webu PO 2017.pdf

FACEBOOK

fb.png

POZVÁNKY, AKCE, TIPY

Organizujete v naší oblasti nějakou zajímavou jezdeckou akci pod hlavičkou ČJF? Pak nám pošlete pozvánku nebo článek (fotografie), rádi vše zajímavé o akcích kolem koní v naší oblasti zveřejníme.
palecek.jan@tiscali.cz
admin

SPOLUPRACUJEME

Patricie Mazuchová, Photography
 
http://pm-foto.webnode.cz/

 

Vyhledat v textu

PLZEŇSKÁ JUMP TOUR 2018

Seriál je společným projektem ČJF a pořadatelů závodů v Západočeské oblasti ČJF. Cílem tohoto seriálu kvalifikačních kol a jednoho finále je zvýšení atraktivity parkurového ježdění v rámci Západočeské oblasti ČJF. Dále jen ZČJT.
PJT 2018
archiv  2017 2016 2015 2014
2013 2012    

PLZEŇSKÁ DRESSAGE TOUR 2018

Seriál je společným projektem ČJF a pořadatelů drezurních závodů v Západočeské oblasti České jezdecké federace. Cílem tohoto seriálu kvalifikačních kol a jednoho finále je zvýšení atraktivity drezurního ježdění v rámci Západočeské oblasti ČJF.
PDT 2018
archiv  2017 2016 2015 2014

KLATOVSKÝ POHÁR 2018

Klatovský pohár pořádá JK Klatovy Luby. Je určen pro děti, juniory a mladé jezdce Západočeské jezdecké oblasti. Do poháru budou zahrnuty výsledky ze všech jezdeckých skokových závodů, pořádaných TJ JK Klatovy Luby. Tyto závody budou pořádány na pískovém kolbišti v Klatovech.
KLATOVSKÝ POHÁR 2018
archiv  2017 2016 2015 2014
2013 2012    

 

Stránka České Jezdecké Federace, Plzeňské oblasti. Informace o pořádání jezdeckých akcí, závodů, hobby závodů.