animaceanimaceanimaceanimace
PLZEŇSKÁ OBLAST ČESKÉ JEZDECKÉ FEDERACE
Drobečková navigace

ÚVOD > AKTUALITY > Informace z jednání OV ZČO ČJF

Informace z jednání OV ZČO ČJFDatum konání:
8.8.2014

Vážené dámy, vážení pánové, milí členové Západočeské oblasti,

Obracíme se především na pořadatele jezdeckých závodů v naší oblasti. Na jedné ze svých schůzi rozhodl OV dne 11.března 2014 o tom, že od letošního roku bude zpoplatněno zapůjčování oblastních fotobuněk pořadatelům závodů a to částkou 500,- Kč za 1 den. Důvodem je především získání částky, potřebné k zakoupení fotobuněk nových, protože ty stávající již pomalu dosluhují. A s ohledem na očekávaný vývoj financování ČJF se dalo tušit, že je tento krok oprávněný. Bohužel však řada pořadatelů tento poplatek nehradí a jedná se již celkem o několikatisícové částky. Ty bude OV samozřejmě později uplatňovat. Žádáme ty pořadatele, kteří ještě poplatek za zapůjčení fotobuněk neuhradili, aby tak obratem učinili. Kdo a kolik vlastně dluží, tak to Vám rád sdělí oblastní sekretář Ing. Jan Paleček.

A abychom Vám ještě vysvětlili proč vlastně k takovým rozhodnutím dochází, informujeme Vás tímto o následující, podle našeho mínění poměrně nemilé skutečnosti. Dle aktuálně nově platné legislativy Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Vlády ČR můžou v následujících letech čerpat státní podporu formou dotací jen ty sportovní svazy, které od svých členů vybírají každoročně členský příspěvek. A to u dětí minimálně ve výši 100,- Kč ročně a u dospělých minimálně 500,- Kč ročně. A to Česká jezdecká federace bohužel nesplňuje!! Toto rozhodnutí někteří členové OV dříve očekávali plně v souladu s dosavadním ekonomickým vývojem a i proto jsme chtěli zavedení členských příspěvků v jiné výši, stejně jako zavedení dalších poplatků v rámci ČJF. Plně chápeme, že je to pro řadu lidí velmi diskutabilní záležitost, nicméně čas ukazuje potřebu takového jednání. Nejen, že již byly v letošním roce kráceny dotace od MŠMT pro ČJF, ale ještě přichází tato nová legislativa a je víc než jasné, co bude muset následovat!! Pokud ČJF přijde o státní dotace na některé svoje programy, bude to velmi citelná ztráta. Zda se tak skutečně stane i pro rok 2015, to bude teprve vyjasněno.Jisté je ale jedno – velmi brzy bude muset dojít k zásadní změně financování celé ČJF.

Dámy a pánové, prosíme Vás zdvořile o uhrazení dlužných částek za zapůjčení fotobuněk a všechny naše členy také žádáme, sledujte pozorně dění nejen v naší oblasti, ale i v rámci celé ČJF. Jsme přesvědčeni, že musí dojít k rychlému jednání VV a Rady ČJF pro zajištění finanční budoucnosti našeho sportovního svazu.

Za OV ZČO ČJF
Martin Pecka


Menu

INZERCE

Sportovní stáj Dajbych Trnová přijme ošetřovatele/ošetřovatelku koní, případně pracovního jezdce, pro práci v Trnové, Plzeň – sever. Nástup možný od 1. 3. 2019. Vaše nabídky prosím zasílejte na mailovou adresu: petr.dajbych@dajbych.cz

DROBNÁ UPOZORNĚNÍ

 Navštivte web ČJF
 sekce plzeňská oblast

ZZVJ TERMÍNY 2019

1.4.2019 Svržno
27.4.2019 Krutěnice ZRUŠENO
18.5.2019 Plzeň-Bory
3.7.2019 Svržno
24.8.2019  Štěnovický Borek ZRUŠENO
28.9.2019 Svržno - ZMĚNA!
Více info ZDE

POPDPORA Z PROSTŘEDKŮ PO

Podpora z prostředků Plzeňské oblasti pro rok 2019.

Příspěvky PO 2019 ke stažení

REKLAMA NA TOMTO WEBU

Plzeňská oblast nabízí inzertní prostor na tomto webu. Výtěžek z těchto prostředků je určen na podporu dětí a mládeže v Západočeské oblasti. Stáhněte si nové podmínky pro rok 2017.
Klikněte pro více informací
Reklama na webu PO 2017.pdf

FACEBOOK

fb.png

POZVÁNKY, AKCE, TIPY

Organizujete v naší oblasti nějakou zajímavou jezdeckou akci pod hlavičkou ČJF? Pak nám pošlete pozvánku nebo článek (fotografie), rádi vše zajímavé o akcích kolem koní v naší oblasti zveřejníme.
palecek.jan@tiscali.cz
admin

SPOLUPRACUJEME

Patricie Mazuchová, Photography
 
http://pm-foto.webnode.cz/

 

Vyhledat v textu

KALENDÁŘ PO ČJF - 2019

V sekci "Kalendář" je vložen aktualizovaný přehled závodů a ostatních akcí na rok 2019.

Oficiální kalendář ČJF (JIS)

PLZEŇSKÁ JUMP TOUR 2019

Seriál je společným projektem ČJF a pořadatelů závodů v Západočeské oblasti ČJF. Cílem tohoto seriálu kvalifikačních kol a jednoho finále je zvýšení atraktivity parkurového ježdění v rámci Západočeské oblasti ČJF. Dále jen ZČJT.
PJT 2019
archiv  2018 2017 2016 2015
2014 2013 2012  

PLZEŇSKÁ DRESSAGE TOUR 2019

Seriál je společným projektem ČJF a pořadatelů drezurních závodů v Západočeské oblasti České jezdecké federace. Cílem tohoto seriálu kvalifikačních kol a jednoho finále je zvýšení atraktivity drezurního ježdění v rámci Západočeské oblasti ČJF.
PDT 2019
archiv  2018 2017 2016 2015
  2014      

KLATOVSKÝ POHÁR 2018

Klatovský pohár pořádá JK Klatovy Luby. Je určen pro děti, juniory a mladé jezdce Západočeské jezdecké oblasti. Do poháru budou zahrnuty výsledky ze všech jezdeckých skokových závodů, pořádaných TJ JK Klatovy Luby. Tyto závody budou pořádány na pískovém kolbišti v Klatovech.
KLATOVSKÝ POHÁR 2019
archiv  2018
2017 2016 2015
2014 2013  2012  

 

Stránka České Jezdecké Federace, Plzeňské oblasti. Informace o pořádání jezdeckých akcí, závodů, hobby závodů.