animaceanimaceanimaceanimace
PLZEŇSKÁ OBLAST ČESKÉ JEZDECKÉ FEDERACE
Drobečková navigace

ÚVOD > AKTUALITY > MČR v parkurovém skákání seniorů a mladých jezdců Ptýrov 2015

MČR v parkurovém skákání seniorů a mladých jezdců Ptýrov 2015Datum konání:
10.7.2015
Datum ukončení:
12.7.2015

 MČR v parkurovém skákání seniorů a mladých jezdců Ptýrov 2015

Početná ekipa jezdců a jezdkyň ZPČ oblasti se zúčastnila MČR v parkurovém skákání pro kategorii senioři (muži i ženy), ženy, mladí jezdci a oblastní družstva.

Autorem parkurů byl F. Cotier, který přicestoval z Francie a je světově uznávaným stavitelem parkurů. Tento stavitel připravil po celou dobu konání mistrovství velmi technicky náročné parkury, se kterými měla celá řada jezdců dost značné problémy.

V soutěži družstev jsme měli družstva dvě, první ve složení J. Jindra Narcos, L. Smaha Hamilton, J. Štětina Douglas S a J. Luža Zento S. Z prvního kola jezdci měli čisté konto a postupovali do kola druhého jako první. Ve druhém kole nasbírali více bodů, škrtal se výsledek J. Jindry 14 tr.b. a ostatní dokončili parkury v součtu se 16 tr. b. A to je nakonec zařadilo na dekorované páté místo.

Druhé družstvo ve složení D. Mládková Wonderboy, J. Rédl Caro ZH, V. Janča Snasnu a S. Šůchová Genesis dokončilo první kolo se součtem bodů, který je nenominoval do nedělního druhého kola.

V kategorii mladých jezdců jsme měli dvě zástupkyně a to S. Šůchovou s Ebel a J. Kovářovou s Autonomem. S. Šůchová měla ze třech kol 5 tr. bodů (jeden bod za čas znamenal, že se nemohla zúčastnit rozeskakování o bronzovou medaili) a součet dosažených časů ji nakonec zařadil na pěkné 4. místo. J. Kovářová nasbírala více trestných bodů a umístila se jako 10.  

V kategorii žen jsme měli tři zástupkyně. K. Jančová měla dva koně. S Lesothem po chybách v prvním kole vzdala, lépe se jí dařilo s klisnou Ally, ale ta bohužel ze zdravotních důvodů také nedokončila. Druhá jezdkyně M. Hanuščinová s koněm Satisfy absolvovala první dvě kola za 9 tr. b. a vynikajícím výsledkem 0 tr. b. v kole třetím nakonec dosáhla na dekorované 5. místo. Druhá zástupkyně M. Šínová s Cassidi absolvovala první dvě kola s 0 tr. b., ve třetím kole jednou chybovala a spolu s jezdkyní Jelínkovou měly 4 tr. body ze třech kol. V rozeskakování o zlato a stříbro byla M. Šínová úspěšnější a odvezla si domů zlatou medaili.

V soutěži jednotlivců (muži a ženy dohromady) jsme měli 5 zástupců. J.Jindra a J. Luža se s koňmi Quentino Donth resp. Verdi S zúčastnili pouze prvého kola, vzhledem ke stáří svých koní. J. Štětina a Casanova S absolvovali 2 kola a do třetího již nenastoupili. Všechna velmi náročná kola absolvovali dva jezdci naší oblasti a to V. Janča a Sacipont JV, který po dvou kolech s několika chybami absolvoval třetí kolo jako jediný s čistým kontem a posunul se tak na velmi pěkné dekorované páté místo. Druhý zástupce L. Smaha s koněm Balou, vzhledem k nezkušenosti koně s takto obtížnými parkury dosáhl také velmi pěkného umístění na místě 10.

Děkujeme Všem zástupcům oblasti za reprezentaci.(ment)

Fotogalerie: M. Kůstková


Menu

FORMULÁŘE

Formulář pro kvalifikaci na MČR 2024 ZDE

DROBNÁ UPOZORNĚNÍ

 Navštivte web ČJF
sekce Plzeňská oblast

ZZVJ TERMÍNY 2024

----- -----
----- -----
----- -----
----- -----
----- -----
----- -----
   
Více info ZDE
 

PODPORA Z PROSTŘEDKŮ PO

Podpora z prostředků Plzeňské oblasti pro rok 2024

Příspěvky PO 2024 ke stažení

REKLAMA NA TOMTO WEBU

Plzeňská oblast nabízí inzertní prostor na tomto webu. Výtěžek z těchto prostředků je určen na podporu dětí a mládeže v Plzeňské oblasti. Stáhněte si podmínky pro reklamu na tomto webu.
 
Klikněte pro více informací
Reklama na webu PO.pdf

POZVÁNKY, AKCE, TIPY

Organizujete v naší oblasti nějakou zajímavou jezdeckou akci pod hlavičkou ČJF? Pak nám pošlete pozvánku nebo článek (fotografie), rádi vše zajímavé o akcích kolem koní v naší oblasti zveřejníme.
 
palecek.jan@tiscali.cz
admin

SPOLUPRACUJEME

Patricie Mazuchová, Photography
 
http://pm-foto.webnode.cz/

 FACEBOOK

 Facebook_New_Logo_(2015).svg.png

KALENDÁŘ PO ČJF - 2024

Oficiální kalendář závodů naleznete v systému JIS. Odkaz níže.

Oficiální kalendář ČJF (JIS)

PLZEŇSKÁ JUMP TOUR 2024

Seriál je společným projektem ČJF a pořadatelů závodů v Plzeňské oblasti ČJF. Cílem tohoto seriálu kvalifikačních kol a jednoho finále je zvýšení atraktivity parkurového ježdění v rámci Plzeňské oblasti ČJF. Dále jen PJT.
PJT 2024
archiv  2023 2022 2021 2020
2019 2018 2017 2016
2015 2014 2013 2012

PLZEŇSKÁ DRESSAGE TOUR 2023

Seriál je společným projektem ČJF a pořadatelů drezurních závodů v Plzeňské oblasti České jezdecké federace. Cílem tohoto seriálu kvalifikačních kol a jednoho finále je zvýšení atraktivity drezurního ježdění v rámci Plzeňské oblasti ČJF.
PDT 2023
archiv  2022 2021 2020 2019
  2018 2017 2016 2015
  2014      

KLATOVSKÝ POHÁR ARCHIV

Klatovský pohár pořádá JK Klatovy Luby. Je určen pro děti, juniory a mladé jezdce Plzeňské jezdecké oblasti. Do poháru budou zahrnuty výsledky ze všech jezdeckých skokových závodů, pořádaných TJ JK Klatovy Luby. Tyto závody budou pořádány na pískovém kolbišti v Klatovech.
archiv  2021 2020 2019 2018
2017 2016 2015 2014
2013 2012    
Stránka České Jezdecké Federace, Plzeňské oblasti. Informace o pořádání jezdeckých akcí, závodů, hobby závodů.