animaceanimaceanimaceanimaceanimaceanimaceanimace
PLZEŇSKÁ OBLAST ČESKÉ JEZDECKÉ FEDERACE
Drobečková navigace

ÚVOD > AKCE > JUMP TOUR > ZPČJT 2012

ZPČJT 2012

CELKOVÉ POŘADÍ

DĚTI - Michaela Rodová JUNIOŘI - Klára Vítovcová SENIOŘI - Luděk Smaha
Michaela Rodová Klára Vítovcová Luděk Smaha

DĚTI

Pořadí Jméno Oddíl 1 2 3 4 5 6 7 FINÁLE CELKEM
1 Rodová Michaela JK Tachov 18 18 18 18 13 13 15 20 133
2 Dudášová Jarmila TJ JO Hostouň 13 15 13   15 18   18 92
3 Kelemenová Nicole JS Radčice 12 10 15         17 54
4 Kocumová Klára JK Kocum Klatovy 10 12         13 16 51
5 Nágr Václav JK Mariánské Lázně   11       15   15 41
6 Rolinek Daniel JK Tachov Respo   13           23 36
7 Blahutová Markéta Dagmar Becáničová         18       18
7 Křivonožková Tereza JK Cs.film Praha             18   18
9 Dajbych Petr Ing.Petr Dajbych 15               15
9 Hasnedlová Michaela JK Větrný Ranch Rychnov       15         15
11 Limpouchová Nicole Stáj Polák       13         13
12 Tůmová Veronika JO Radouš 11               11

JUNIOŘI

Pořadí Jméno Oddíl 1 2 3 4 5 6 7 FINÁLE CELKEM
1 Vítovcová Klára JK Jiřičná 7 7 18 4 9 15 13 20 93
2 Hladíková Gabriela TJ JK Klatovy-Luby 15 8 8   8 18 12 15 84
3 Pirnerová Kateřina JS Dobřany 12 9 12 12 15 6 4 8 78
4 Mládková Dominika JK Slavia Plzeň 13 10 10 11 11 10   7 72
5 Jonášová Dominika JK Tachov 6 15 11 6 3 4 5 11 61
6 Krügerová Kristina Klatovy-Činov 10   13   5 7 7 16 58
7 Bartlová Lenka TJ JK Klatovy-Luby 2 13 7   6 1 15 6 50
8 Šmídová Karolina JK Slavia Plzeň 9 12 15 13         49
9 Kroupová Nikol Petr Dohnal 8   9     12   10 39
10 Brunátová Kamila JK K+K 11 18       2     31
11 Kelíšková Veronika Petr Dohnal 5   5   4     14 28
12 Daňková Diana JS Zhoř           5   23 28
13 Kocumová Klára JK Kocum Klatovy         18   6   24
13 Šuchová Sabina SK Mimosa – L   11           13 24
15 Sporková Tereza JS Ohrazenice 4   6     13     23
16 Císařová Radka JK svob.pánů a paní ze Slap         13 8     21
17 Kovářová Jana JK Slavia Plzeň         10 9     19
17 Rašplová Nikol JK Chovu koní Bernartice             10 9 19
19 Hořánková Rebecca JK Slavia Plzeň 18               18
19 Tůmová Šárka JK Koba       18         18
19 Bierhanzlová Anna Js Equitana             18   18
19 Šimáčková Karolína JO TJ Agro Cheb Nebanice               18 18
23 Dobbertinová Sandra SJK Hostouň               17 17
24 Hasnedlová Michaela JK Větrný Ranch Rychnov       15         15
25 Pešková Petra Js Equitana       3     9   12
25 Bílková Klára JK Plzeň         12       12
25 Šmídová Barbora JK Slavia Plzeň               12 12
28 Mašková Marie SS Krčmář           11     11
28 Cejnarová Jana JS Javorník             11   11
30 Bartošová Helena JK Bartoš       10         10
30 Dudášová Jarmila TJ JO Hostouň         7 3     10
32 Krulichová Lucie JO La-Boheme Zduchovice       9         9
33 Gažíová Kristýna Sport.klub GO       8         8
33 Křivonožková Tereza JK Cs.film Praha             8   8
35 Nechanická Kristýna JK Všetice       7         7
36 Woznicová Tereza Jezd. stáj Charvatce       5         5
37 Sabathilová Antonia JK Diana Dubová Lhota 3               3
37 Hnízdilová Eliška JK Tandem             3   3
39 Štorkánová Kateřina Bohuslav Novohradský       2         2
40 Kosmáková Sára JS Kolová 1               1
40 Kolowrat-Krakovská Francesca JK Kolowrat       1         1

SENIOŘI

Pořadí Jméno Oddíl 1 2 3 4 5 6 7 FINÁLE CELKEM
1 Smaha Luděk SS Smaha Dýšina 4 13 18   15 10 1 23 84
2 Dohnal Petr Petr Dohnal 13 18 11 7 18 5   12 84
3 Hanušová Kateřina Mgr. JS Ohrazenice 7   15   8 15 5 20 70
4 Roubalová Michaela Mgr. JK Slavia Plzeň 18 4     9 6   18 55
5 Hladík Roman TJ JK Klatovy-Luby   9 13   7 8 7 9 53
6 Kostová Irena JK Mariánské Lázně   12       18   15 45
7 Mayer Jiří Ing. JS Ohrazenice 3   3   12 4   17 39
8 Macán Ondřej Stáj Macán Chudenice     10   10 9     29
9 Sušánková Jana JS Penko 1 3     11 13     28
10 Stebelská Jana JK Mariánské Lázně         13     14 27
11 Kůst Jaroslav JS Domažlice 8 10 8           26
12 Fenclová Vladislava JK Egrensis   6       7   11 24
13 Pařenica Josef Ing. Audit Sulice       10     11   21
14 Janča Vladimír Pegas Děpoltovice   15 4           19
14 Doláková Kamila Diana Bohemia s.r.o. 9             10 19
16 Štětina Jan JS Schneider       18         18
16 Malák Vladimír JK Všetice             18   18
18 Nágr Ondřej JK Mariánské Lázně   5 12           17
19 Potluka Ondřej TJ JS Montar               16 16
20 Adam Přemysl Jezdecký klub Adam 15               15
20 Šínová Michaela JS–Baby Horse Center 5   7       3   15
20 Mašek Petr JS Urban Klatovy   4       11     15
20 Jelínková Veronika JK Sever Brno       15         15
20 Žíla Zdeněk JK Chotěbuz             15   15
25 Pěchouček Milan Ing. JK Tachov   8 5           13
25 Studnička Jan Jezdecké Centrum Zájezd       13         13
25 Šíma Jaroslav SK Spálené Poříčí             13   13
25 Otradovec Roman JK Otradovec               13 13
29 Luža Jiří JS Schneider 12               12
29 Navrátil Tomáš Navrátil Tomáš       12         12
29 Hladíková Gabriela TJ JK Klatovy-Luby           12     12
29 Pokorná Hana JK Zemědělské služby Dynín             12   12
33 Bardonová Kateřina JS Bardonov 11               11
33 Švec Petr Petr Švec   11             11
33 Studnička Václav Jezdecké Centrum Zájezd       11         11
36 Šůchová Sabina SK Mimosa – L 10               10
36 Holubová Jana Sátj SUBLI             10   10
38 Štěrba Jakub Ing. JK Štěrba Třeboň     9           9
38 Horký Václav JK Tandem       9         9
38 Papoušek Kamil JO Srnín             9   9
41 Klár Milan JK Agrostyl – Otice       8         8
41 Dorot Ondřej JK Tachov             8   8
43 Filingerová Karolina JK Třešňák   7             7
44 Heroldová Lucie SK Mimosa – L 6               6
44 Skálová Klára Bc. SS Skála Třeboň     6           6
44 Vojtková Alžběta SK Gestut Murhof Melichar       6         6
44 Poláková Jana JK Chovu koní Bernartice         6       6
44 Mestenhauserová Kateřina JK HAPAX             6   6
49 Motyguine Sergei JK Všetice       5         5
50 Jindra Jaroslav Stáj Jindra       4         4
50 Doležal Petr Český jezdecký klub             4   4
52 Kupcová Kamila JK Falea       3         3
52 Becáničová Dagmar Dagmar Becáničová           3     3
54 Doláková Kamila Diana Bohemia s.r.o. 2               2
54 Šímová Lucie Bc. TJ JO Cheb-Háje   2             2
54 Veselovská Kateřina APTOFLEX Canamipharm team     2           2
54 Hruška Jiří JK Opava – Kateřinky       2         2
54 Bílková Daniela JK Plzeň           2     2
54 Radová Gabriela CZECHOBAL, s.r.o.             2   2
60 Zahoř Pavel Pavel Zahoř   1             1
60 Zahoř Jan Pavel Zahoř     1           1
60 Jandourek Ludvík Stáj Karsit       1         1
60 Krčmář Daniel SS Krčmář           1     1

Přejít na aktuální ročník

Menu

DROBNÁ UPOZORNĚNÍ

POZOR změna termínu ZZVJ ve Svržně. 7. 10 na 8. 10. 2017

KALENDÁŘ PO - 2017

V sekci "Kalendář" je vložen aktualizovaný přehled závodů a ostatních akcí na rok 2017.

Kalendář závodů 2017 (PO)

Oficiální kalendář ČJF (JIS)

archiv  2016 2015 2014 2013
2012      

ZZVJ 2017 - TERMÍNY

23. 4. Svržno
20. 5. Plzeň-Bory
20. 5. Štěn. Borek - reining
28. 8. Buková u Příbramě
8. 10. Svržno
ZZVJ 2017

POPDPORA Z PROSTŘEDKŮ po

Podpora z prostředků Plzeňské oblasti pro rok 2017.

Příspěvky PO 2017.pdf

REKLAMA NA TOMTO WEBU

Plzeňská oblast nabízí inzertní prostor na tomto webu. Výtěžek z těchto prostředků je určen na podporu dětí a mládeže v Západočeské oblasti. Stáhněte si nové podmínky pro rok 2017.
Klikněte pro více informací
Reklama na webu PO 2017.pdf

FACEBOOK

fb.png

POZVÁNKY, AKCE, TIPY

Organizujete v naší oblasti nějakou zajímavou jezdeckou akci pod hlavičkou ČJF? Pak nám pošlete pozvánku nebo článek (fotografie), rádi vše zajímavé o akcích kolem koní v naší oblasti zveřejníme.
palecek.jan@tiscali.cz
admin

SPOLUPRACUJEME

Patricie Mazuchová, Photography
 
http://pm-foto.webnode.cz/

 

Vyhledat v textu

PLZEŇSKÁ JUMP TOUR 2017

Seriál je společným projektem ČJF a pořadatelů závodů v Západočeské oblasti ČJF. Cílem tohoto seriálu kvalifikačních kol a jednoho finále je zvýšení atraktivity parkurového ježdění v rámci Západočeské oblasti ČJF. Dále jen ZČJT.
PJT 2017
archiv  2016 2015 2014 2013
2012      

PLZEŇSKÁ DRESSAGE TOUR 2016

Seriál je společným projektem ČJF a pořadatelů drezurních závodů v Západočeské oblasti České jezdecké federace. Cílem tohoto seriálu kvalifikačních kol a jednoho finále je zvýšení atraktivity drezurního ježdění v rámci Západočeské oblasti ČJF.
PDT 2017
archiv  2016 2015 2014 2013

KLATOVSKÝ POHÁR 2017

Klatovský pohár pořádá JK Klatovy Luby. Je určen pro děti, juniory a mladé jezdce Západočeské jezdecké oblasti. Do poháru budou zahrnuty výsledky ze všech jezdeckých skokových závodů, pořádaných TJ JK Klatovy Luby. Tyto závody budou pořádány na pískovém kolbišti v Klatovech.
KLATOVSKÝ POHÁR 2017
archiv  2016 2015 2014 2013
2012      

 

Stránka České Jezdecké Federace, Plzeňské oblasti. Informace o pořádání jezdeckých akcí, závodů, hobby závodů.